KONST / Litografier / Serigrafier 10188383
*
nr 1018 8383
HÃ¥kan Berg
(f. 1958), Sverige
Serigrafier, 2 st, Håkan Berg, 79/140, bladets mått: 52x43
Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 februari 2016
kl 18:19:17
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: håkan berg litografier serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
HÃ¥kan Berg
Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.
nr 1018 8383
HÃ¥kan Berg
(f. 1958), Sverige
Serigrafier, 2 st, Håkan Berg, 79/140, bladets mått: 52x43
Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 15 februari 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: håkan berg litografier serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10